plus minus gleich
Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla

BAŞLIK: Bir Hikaye

Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24013

• necrolyte
  • necrolyte's Avatar
  • Az Aktif Üye
  • Gönderiler: 58
  • Thank you received: 3
Yazıcaklarım uzun ama okumaya değermi bilmem ama diablo sevenler için göz yaşı içerir her neyse
herşey diablo2 oynarken diablo3'n çıkış tarihini gördüğümde başladı değişik bir sevinç içinde onu oynama hırs ı sardı ama o özellikde bir PC'm yoktu yıllarca playstation da diablo1 dahil olmak üzere tüm oyunlarını oynadım diablo2 i çoğu kişi grafik ve sisteminden dolayı şuan beğenmese bile ben hala oynuyorum neyse diablo3 taksim lansmanında ordaydık ben ve arkadaşlarım o kadar güzel bir gündüki ama içimde orda kendi diabloma sahip olamıcamı biliyordum oyunu alamamanın burukluğu vardı ve girdim o uzun kuyruğa ardından kuzenimin diablosunu ben aldım saatlerce bekledikden sonra ama benm hala bir oyunum yoktu arkadaşlarda çevremde oynayanları görüyorum ve o kadar bilmeden oynuyorlardıkı sinirim bozuluyordu yorum yapıp tavsiye verdiğimde bide beni yargılıyorlardı fazla'da uzatmıyım 1 hafta önce kendi diabloma sahip oldum her ne kadar evimde oynayamasamda kuzenim olsun arkadaş çevrem olsun fırsatımı buldukca oyunla buluşuyorum içimdeki yangınla 1günde 60lvl a geçirip charı en azından sağda solda online oldummu exp derdiyle uraşmayıp kendi çapımda farm yapıyorum ve saçma bir oyun için bile 3 gün uyumadan kastığımı biliyorum bu oyunu evimde oynayamamk üzücü uzun lafın kısası oyunla alakalı bir forumda bu yaşadığımı paylaşmak istedim bu yazdıklarımı kendimi acındırmak veya herhangi bir yardım istemek için yazmadım yorumunuzu'da beklemiyorum ama yapıcaklarda lütfen seviyeli ve aşşalayıcı yorum yapmamasını rica ediyorum tüm tristam halkına iyi oyunlar ve bol itemler diliyorum

O gecen bir kaç fotoğraf yaşım 20 bu arada kutulu fotoğraf kendi oyunum deil ama şuan pc masamın üstünde kendi oyunum var ve içindeki güzel fotolarla odamı güzel bi hale getirdim :laugh:

EDİT:Konu yannış yerde farkındayım ama kusura bakmayın yetkili kişiler item bakarken duygularımı paylaşmak istedim bir hışımla buraya açmışım.

diablo3.jpg

diablo31.jpg

diablo312.jpg
Güzel Bir Kalkanla Savunma Yapmak Yerine İyi Bir Silahla Saldırı Yaparsan Kazanan Sen Olursun.
Son Düzenleme: 2 yıl 1 ay önce yazan necrolyte.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24018

• dedehakan
  • dedehakan's Avatar
  • Yasaklı
  • Gönderiler: 250
  • Thank you received: 25
yapılacaklar: infernoya geç diabloyu öldür.. sonra act3 ve act4ü farmla... arada bir cow levela gir....
sonra yeni karakter geliştir.. onu 60la..infernoda diablo öldür... farmla...
sonra yeni sınıfa başla......

bu böyle 5 sınıf bitince achievementlere geç... onları tamamlamaya çalış.... sonra... sonra pvp geliyor.. ona göre classlarını ayarla itemleri sıfırla. sonra... pvp de kapış arkadaşlarınla..:)))

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24023

• erbayaksoy
  • erbayaksoy's Avatar
  • Forum Kurdu
  • Ne Bakıyon?
  • Gönderiler: 1443
  • Thank you received: 83
anlamadığım şey.senın bilgisayarınmı yok ?

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24027

• Ironwill
  • Ironwill's Avatar
  • Az Aktif Üye
  • Gönderiler: 98
Age of empires 2'nin çıktığı zamanlar bendede bilgisayar yoktu dayımların evine gidip oynuyodum baya üzülüyodum.Daha sonra bilgisayarım oldu age of empires'ıda oynadım en son çıkan oyunlarıda,hala oynuyorumda

Sonuç olarak insan oğlu aç bi yaratık,birşeyi tamamen elde ettikten sonra her geçen gün kayboluyo gözünde değeri.O yüzden dert etme fazla birşey kaçırmıyosun necro
]
Son Düzenleme: 2 yıl 1 ay önce yazan Ironwill.

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24033

• dedehakan
  • dedehakan's Avatar
  • Yasaklı
  • Gönderiler: 250
  • Thank you received: 25
age of empires ne oyundu ama be abi...:)) hele o conquerors yok mu.... hala çıkmadı öyle keyif veren oyun...
Age of Empires2
empire earth
Diablo2
gerçek efsaneler bunlar...

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24034

• yunosss
  • yunosss's Avatar
  • Çok Aktif Üye
  • Gönderiler: 355
  • Thank you received: 13
Kardeş bilgisayarın yoksa üzülme sevin bu bilgisayar ömrümüzü yedi bırak seniki sağlam kalmış ben internet cafede oyun oynadığım günleri özledim gerçekten sahip olduğunda hiçbirşeyin değeri kalmıyo diabloyu sinde aldım haziranın toplam 3 hafta oynadım belki şu son 1 haftadır oynamıyorum sıktı sen haline şükret dostum..

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24084

• necrolyte
  • necrolyte's Avatar
  • Az Aktif Üye
  • Gönderiler: 58
Bilgisayar var ama işte diablo3 kaldırıcak özelliklerde değil millet age of , knight oynarken ben diablo oynuyordum ve cafeye gidipde birinin diablo kastıgını görmemişimdir ömrüm cafelerde geçmesine rağmen açıkcası coğu kişinin kolay kolay beğeniceği bi oyun deil diablo2 görüntü ve oyun sistemi acısından ama beğenenleri içinde vazgeçilmez bi oyun :)
Güzel Bir Kalkanla Savunma Yapmak Yerine İyi Bir Silahla Saldırı Yaparsan Kazanan Sen Olursun.

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24088

• Emrys
  • Emrys's Avatar
  • Çok Aktif Üye
  • Gönderiler: 284
  • Thank you received: 10
Arkadasım yazdıkların cok güzel.. Oyunu Almana sevindim. Alamamıs olsaydın sanan 1 tane hediye edicektim. Umarım oyundan istediğin zevk i alırsın. K.i.b
img263.imageshack.us/img263/4438/sona.gif
Ben'den değil ALLAH'tan kork.

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24101

• Prepare2Die
  • Prepare2Die's Avatar
  • Yazar
  • Nothing To Lose
  • Gönderiler: 245
  • Thank you received: 38
Vlla insan oğlu aç hakkaten bende pc var diablo 3 var ama milletde şu collector's edition'un verdiği kanatlardan görünce hevesim kaçıyor ben alamadım collector's internettede hepsi karaborsada 500TL den aşağı satan yok yurtdışındakiler Türkiyeye göndermiyor. Piyasa fiyatı 240dı hadi kar'da etsinler 300e 320ye satsalar alacam ama 500-600 nedir ya bi tanesini gördüm 1450TL yazmış bana CE hayal geliyor bu fiyatlarla :angry:

Cvp: Bir Hikaye 2 yıl 1 ay önce #24111

• laiyaaa
  • laiyaaa's Avatar
  • Moderator
  • evet iki tane paladinim var, ne var? :D
  • Gönderiler: 1462
  • Thank you received: 62
yurtdisindakiler gondermiyor derken?
bende ilk ciktiginda falan alamadim ama amazon ustunde buldum o civarda yasayan bir arkadasa gonderttirdim, o da bi sekilde bana ulastirdi.
ha gerci pahali mi dersen evet pahali, ama gozum dondu, yalnis hatirlamiyorsam kredi kartima 480civari olarak yansimisti, ama sonucta vardi ellerinde ve gonderdiler :D :woohoo:
Prepare2Die yazan:
Vlla insan oğlu aç hakkaten bende pc var diablo 3 var ama milletde şu collector's edition'un verdiği kanatlardan görünce hevesim kaçıyor ben alamadım collector's internettede hepsi karaborsada 500TL den aşağı satan yok yurtdışındakiler Türkiyeye göndermiyor. Piyasa fiyatı 240dı hadi kar'da etsinler 300e 320ye satsalar alacam ama 500-600 nedir ya bi tanesini gördüm 1450TL yazmış bana CE hayal geliyor bu fiyatlarla :angry:
Moderatörler: laiyaaa, reanimation
Time to create page: 0.364 seconds