plus minus gleich

WOW Character Transfer

Bu servisimiz için bize "wow hesap adı ve şifrenizi", "transfer etmek istediğiniz karakterin bulunduğu realm'ini ve karakter adını", "Karakteri transfer edeceğiniz reaml adını" belirtmeniz gerekmektedir. Belirtmenizin ardından karakter transferi başlar ve blizzard tarafından size bir e-mail gelir. Gelen e-mail ile bir işiniz olmayacak, sadece transfer durumunu gösteren linki görebilmenizi sağlayacak. Normal şartlarda migrate 1 saatte tamamlanıyor lakin blizzard 'ın bazı yoğun günlerinde sıraya alınıyor ve saatlerce sürdüğü de görülebiliyor. Karakter transferi tamamlandığında size blizzard tarafından tamamlandığına dair bir e-mail daha gelecek ve karakterinizin yeni realme geçtiğini göreceksiniz.

Paymet Block durumundaki hesaplara bu servisi sağlayamıyoruz, servisi satın almadan önce kendiniz migrate edenemsi yapın kredi kartıyla ödeme sayfası açılıyorsa sizde "payment method block" durumu yoktur. Bu durumda işleminizi yapabiliriz, kredi kartını seçtiğinizde "payment method block" şeklinde hata verirse bu servisi sağlayamayız.

Bazı durumlarda kredi kartı bilgilerimizi kabul etse de ödemeyi çekemiyor. Sebebi accountun payment ayarlarında ufak bir bug bulunmasıyla alakalı. Şuana kadar yaptığımız işlemlerde 3% oranında bu sorunla karşılaştık. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse sizin adınıza bir webform gönderip sorunun çözülmesini talep ediyoruz ve 1-2 gün içinde gelen cevaba göre işlemi tamamlıyoruz.

Karakter transferi bazı durumlarda blizzard'ın yoğunluğuna göre günlerce sürebilir ve bu süre içerisinde karakterinizle oyuna giremezsiniz.

Karakter transferi ödemeleri; karakter başı ücretlendirilir. Ödediğiniz ücret ile sadece bir karakter taşınır, başka karakter taşımak istiyorsanız ek ödeme yapmalısınız.

Tek yönlü (sadece gidiş) bir transferdir. Bu servis sayesinde karakterinizi başka bir realm (server)'e yada başka bir hesaba aktarabilir yada bu ikisini bir seferde yapabilirsiniz.

Karakter transferi tamamlandığında eski guild 'iyle arasındaki tüm bağ kopar ve yeni geldiği yerde siz bir guilde girene kadar guildsiz olarak devam eder.

Her karakter en fazla 3 günde 1 transfer edilebilir.

Eğer taşıdığınız realm'de aynı isimle bir karakter varsa karakterinizin adını değiştirmeniz için re-name menüsü açılır. Biz Türkler burada genelde çakallık yaparız. Karakteri taşımadan önce taşıyacağımız realmde aynı isimde bir karakter açarız ve bu sayede isim değiştirmek bedavaya gelir.

Hesaplar arasındaki karakter transferleri için belirtilen hesapların aynı kişiye ait olması gereklidir.

Transfer esnasında kaç gold taşıyabilirim?

Level 10-30: 300 gold
Level 31-50: 1000 gold
Level 51-69: 5000 gold
Level 70-80: 20000 gold
Level 81-90: 50000 gold

Karakterin posta kutusunda yada Action House 'sinde herhangi bir eşya varsa bu eşyalar karaktere alınana kadar ve karakteriniz oyundan log out yapılana (çıkarılana) kadar karakter transfer edilemez.

Karakteriniz guild lideriyse, guild liderliği başka birisine devredilmeden karakter transfer edilemez.

Herhangi bir karakterin transfer edilebilmesi için en az level 10 , Death knight sınıfındaki bir karakterin transfer edilebilmesi içinse en az level 60 olması gerekmektedir.

Karakterinizi tranfer edeceğiniz realm de size ait 11 adet karakter varsa karakterinizi oraya transfer edemezsiniz.

Bazı durumlarda yüksek popülerlikteki (kalabalık) realmlere karakter transferleri kapatılır. Bu gibi durumlarda tekrar transferin açılmasını beklemelisiniz. Çok uzun sürmez.

90 gününü doldurmamış yeni bir realm 'e karakter transfer edemezsiniz.

Zaten bir adet Death Knight 'ınızın olduğu bir realm 'e başka bir Death knight taşıyamazsınız.

Karakterinizi başka bir hesaba taşıyacaksanız gizli sorunun cevabını mutlaka biliyor olmalısınız. Aksi taktirde transfer gerçekleşmez.

US karakterlerini EU, EU karakterlerini US realm lerine taşıyamazsınız.