plus minus gleich

WOW Appearance Change

Bu servis sayesinde karakterinizin ismi, cinsiyeti, yüzü, saçı sitili, saç rengi, ten rengi ve diğer kozmatik özellikleri yeniden düzenlenir.

Bu servis sayesinde karakterinizin ırkı veya tarafı değiştirilmez, böyle bir şey istiyorsanız diğer servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Karakter düzenlemesi her karakter için ayrı ücretlendirilir. Bu servisi birden fazla karakterde kullanmayı düşünüyorsanız her karakter için ayrı ayrı ödeme yapmanız gerekmektedir.

Her karakter 30 günde en fazla 1 kez değiştirilebilir.

İşlem tamamlandığında oyuna girerken karakterinizin yanında belirecek olan kırmızı kutucuğa tıklayarak karakterinizi istediğiniz özellikleriyle yeniden düzenleyebilirsiniz.

Bu servis ile karakterinizin adını da değiştirmek istiyorsanız, değiştireceğiniz ismin daha önceden başka bir oyuncu tarafından kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz.

Karakterinizin değişimden önceki durumu yedeklenmez, tekrar geri almayı düşünüyorsanız karakterinizin tipini unutmayınız.

Karakterinizin ismini değiştirdiyseniz eski isminiz 90 günlüğüne kilitlenir ve başka bir oyuncunun bu süre içerisinde o ismi alması engellenmiş olur.