plus minus gleich

WOW Battlechest

World of Warcraft oyununa lisanslı başlamak için gereken cdkeydir. Yıllar yıllar önce wow classic olarak isimlendirilmişti. Sonradan oyunun ikinci cdkeyi (TBC = The Burning Crusade), oyunun üçüncü cdkeyi (WOLK = Wrath of the Lich King), oyunun dördüncü cdkeyi (CATA = Cataclysm) birleştirilerek tek cdkey haline (Battlechest) getirildi. Bu cdkeyi aktif ettiğinizde World of Warcraft oyununuz eu.battle.net hesabınızın içine lisanslanmış oluyor. Ayrıca cdkeyi aktif ettiğinizde oyuna yeni başladığınız için hediye olarak 30 gün oyun süresi hesabınıza yüklenir.

WOW Battlechest cdkey i kullanabilmeniz için öncelikle bir eu.battle.net hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Battle.net hesabını nasıl açabileceğinizi [battle.net hesabı aç] linkinde belirtilen forum başlığı altında adım adım resimli anlatım ile açıkladık. Battle.net hesabını açtıktan sonra "Add Game" yazılı yeşil düğmeye basarak oyunpazar.com sitesinden satın aldığınız cdkeyi 'i açılan alana gireceksiniz ve ilk wow hesabınız bu sayede aktif olacak.

Bir çok kullanıcı WOW oyununa ilk başlarken trial account açıp orjinal sitesinden kredi kartıyla upgrade ederek oyununu alıyor fakat bu gibi durumlarda blizzard size cdkey inizi vermiyor ve cdkeyiniz ileride lazım olduğunda elinizde bir cdkey bulunmuyor fakat World of Warcraft Battlechest cdkey satın alarak oyuna başladığınızda elinizde bir cdkey bulunuyor ki cdkeyin elinizde bulunması bir çok account satış/takas işlemi gereklidir.

Bu ürün WOW oyununa başlangıç paketidir ve bu olmadan diğer expansion (eklenti) ler çalışmaz.

Sadece bu ürünü alıp diğer eklenti paketlerini almamışsanız, diğer eklenti paketlerini alana kadar oluşturacağınız karakterleri en fazla 85 level'e kadar ve meslekleri ise en fazla 525 puana kadar geliştirebilirsiniz.

World of Warcraft 'ın bu versiyonundan sonra satın almanız gereken versiyon "Mists of Pandaria (MOP)" versiyonudur. "Pandaria" versiyonunu alıp oyunu gerçek anlamda oynamaya başlayabilirsiniz. Lakin ciddi olarak WOW oynamayı düşünüyorsanız battlechesti aktif ettikten hemen sonra Pandaria eklentisini de alıp başlamanızı tavsiye ederiz çünkü ek versiyonlarda gelen bir çok yeni özellik karakterinizin seviyesinin (level) daha çabul gelişmesini sağlar.