plus minus gleich

WOW Prepaid Game Card

Hesabınıza 60 gün oyun süresi ilave eder.

World of Warcraft oyununa başladığınızda Battlechest in 30 günlük hediyesi sayesinde ilk ay bedava oynanıyor. Sonraki aylarda ise blizzard sizden aylık 13 € tutarında bir ücret talep etmektedir. İsterseniz blizzard'a her ay kredi kartınızdan 13 € ödeme yapabilirsiniz yada Prepaid Game Card satın alıp 2 aylık ödemeler sayesinde oyun masrafınızı azaltıp bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Prepaid Game Card satın almak her zaman daha ekonomik olmuştur.

Hesabında "Account Payment Blocked" sorunu olanlar bu sorun ortadan kalkana kadar kredi kartı ile ödeme yapamayacaklarından ödemelerini "World of Warcraft 60-Days Prepaid Game Card" ile gerçekleştirebilirler

Prepaid Game Card satın aldım, hesabıma nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum, yardımcı olabilir misiniz?

WOWPazar forumlarında Prepaid Game Card 'ı adım adım resimli anlatım ile hesabınıza nasıl ekleyeceğiniz Prepaid Ekleme Rehberi linkine yerleştirilmiştir. Tamamını inceleyebilir ve buradaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizin ardından hesabınıza 60 gün eklenecektir.

Hesabımda oyun süresi mevcutken, hesabımın kapanmasını beklemeden; prepaid game card'ı hesabıma eklesem kalan günlerim silinir mi?

Hesabınızdaki kalan oyun süresi silinmez, prepaid ile gelen oyun süresi üstüne ilave edilir. Farzedelim ki hesabınızda 12 gün oyun süresi kaldı. "Prepaid Game Card" 'ı hesabınıza eklediğinizde kalan gün sayısı 60 artarak 72 ye yükselir. Prepaidleri erken eklemenizin bir zararı yoktur. Hatta prepaidlerinizi size teslim etmemizin hemen ardından hesabınıza eklemenizi her zaman tavsiye ederiz.