plus minus gleich

WOW Powerleveling

Müşterilerimizin bazılarının gerek okul gerekse iş sebebiyle Wolrd of Warcraft ta 90 levele ulaşabilmeleri 4-5 ay sürebiliyor. Hepimizin bildiği gibi oyun 90 levelden sonra başlıyor. 90 levele gelene kadar da 3-4 günde bir level atlamak bazı müşterilerimize işkence gibi geliyor. Bu sebeple powerleveling hizmetini www.oyunpazar.com ile sunarak karakterlerinizi imkanların el verdiği en hızlı şekilde istediğiniz level'e ulaştırıyoruz.

Bizden yapacağınız alışveriş ile bir taşla iki kuş vurmaktasınız. Powerleveling işlemini RAF tekniği ile yapmaktayız. Bu teknik sayesinde 1-85 aralığında levellediğimiz karakterinizin yanı sıra ikinci bir karakterinize de (43 level) hediye olarak basabilmekteyiz. Müşterilerimiz genellikle bu hediye leveli Death Knight sınıfındaki karakterlerinde kullanıyorlar ve zaten lvl 55 olarak açılan karakter hediye level ile birlikte lvl 85 oluyor. Oyunpazar.com sitesinde bulunan PWL paketlerinden herhangi bir Paket 1 veya 2 yi satın aldığınızda hem ana karakteriniz levellenmiş hemde extradan bir adet karakter (max 85 e kadar - en fazla 43 level eklenerek) levellenmiş oluyor.

Powerleveling satın aldığım zaman size verdiğim hesaptaki karakteri kim kasıyor?

Her class için o class da profesyonelleşmiş pwl elemanlarımız bulunmaktadır. Her class taki karakterlere ayrı bir elemanımız bakmaktadır ve belirttiğim elemanlar karakterinizi sanki kendi karakterleriyle oynarmış gibi, hiç bir hile, bot ve benzeri program kullanmadan tamamen kendi emeğiyle görevleri yaparak kasar.

Powerleveling yüzünden karakterim bannlanır mı?

WOWPazar ailesine emanet ettiğiniz karakterleriniz normal şartlarda powerleveling yüzünden bannlanmaz. Lakin belediye hoparloründen ilan eder gibi herkese "pwl yaptırdım pwl yaptırıyorum" diye söylerseniz ve sizi çekemeyen bir çok kişi tarafından report edilirseniz bi bannlanma ihtimaliniz olabilir. Aksi durumda gerekli tüm güvenlik önlemlerini aldığımız için bannlanmanız imkansızlaştırılmıştır. Şuana kadar bannlanan bir müşterimiz olmadı.

Heirlom (level atlayan) itemlerim var fiyatta bir indirim söz konusu olabilir mi?

Malesef fiyatta bir indirim söz konusu olamaz, RAF tekniği ile PWL yaptığımız için heirlom itemlerin bize bir faydası dokunmuyor.

PWL esnasında toplanan gold ne olacak?

İlk zamanlar PWL yaparken toplanan goldu (çok fazla bişey olmadığı için) pek önemsemiyor ve karakterin içinde bırakıyorduk, fakat sonradan bazı müşterilerimizin "bu kadar görev yaptınız bu kadar mı gold toplandı?" , "Daha fazla gold toplanmıştır, pwl yi yapan elemanınız bunun içinden çalmış mıdır acaba?" , "Çok az gold toplanmış, ben daha fazla gold toplanır sanıyordum, bi yanlışlık olmasın" gibi soruları oldu. Pwl deki gold konusuna yeni bir karar aldık. Karakteri kaç gold ile teslim alıyorsak o kadar gold ile geri teslim ediyoruz. Karakterinizi sizden teslim alırken 1274 gold ile teslim almışsak, karakterinizi 1274 gold ile geri teslim ediyoruz. Lakin karaktere yapılması gereken bir çok masrafta ekip tarafından yapılıyor. Toplanılan para karakterin daha hızlı kasılması yada karaktere faydalı şekilde harcanıyor. Extra gold vermiyoruz ama bunu kötü niyetli olarak ta kullanmıyoruz.

Fiyatlar çok pahalı değil mi?

Yerli veya yabancı hiç bir firmada bu kadar ucuza PWL paketi bulmanız mümkün değildir. Aynı şartlarda daha ucuza hizmet veren bir oyun firması varsa lütfen bize haber verin, fiyatlarımızı yeniden güncelleyelim.

PWL için verdiğim karakterimin mesleklerinide kasacak mısınız?

PWL ekibimiz sadece karakterinizin leveliyle ilgilenmektedir. PWL ekibimiz normal şartlarda mesleklerle kesinlikle ilgilenmemektedir. Mesleklerle ilgilenilmemesinin sebebi wow da zaten mesleklerin gold ile kasılabilir durumda olmasıdır. Herbalizm ve skinning dışındaki tüm ana meslekler zaten gold ile kasılabilmektedir. Çantanızda yeterince gold varsa (mining dahil) craft meslekleri ana şehirden hiç ayrılmadan 600 seviyesine 1-2 saat içerisinde getirebilirsiniz. Mesleği kasabilmek için craft edilmesi gereken materyalleri "Auction House" den satın alıp hızlıca craft eder ve çok rahat bir şekilde mesleğinizi kasabilirsiniz. Meslek kasmayı bilmiyorum, bununla uğraşamam, meslek kasmak için zaman harcamak istemiyorum yada kendimi sıkıntıya sokmak istemiyorum parasını vereyim, harcanacak goldu da satın alayım illa mesleğimi siz kasın diyorsanız; bu durumda sizin adınıza mesleği de personelimiz kasabilir. Bu durumda bulunduğunuz realmde bizden 100k gold satın almanızı taleb ediyoruz. Kastırmak istediğiniz meslek başı 50 tl bir ücret taleb ediyoruz. Personelimiz işe başlıyor. Çantanızdaki gold bitene kadar mesleği getirebileceği son noktaya getiriyor. Craft ettiği tüm materyalleri sonradan siz satabilin diye sizin belirleyeceğiniz bir alt karakterinize gönderiyor. Meslek kasma esnasında gold biterse sizden yeni gold satın almanız talep ediliyor, gold bitmezse kalan gold karakterin içinde bırakılıyor. İsteğinize bağlı olarak tüm işlemlerin video kaydı tutuluyor ve ne kadar gold harcanıp harcanmadığını sizin takip edebilmeniz sağlanıyor.