plus minus gleich

WOW Gold

World of Warcraft'ın ilk zamanlarında girdiğimiz wow gold piyasasında edindiğimiz yüksek tecrübeler ve sorunsuzluğun verdiği başarıyla www.wowpazar.com da gold satışlarımızı başarıyla sürdürdük. Şimdi ise yeni sitemiz www.oyunpazar.com üzerinden gold ticaretine devam etmekteyiz. Sizleri herhangi bir şekilde mağdur etmemek için ticaret esnasında alınabilecek tüm güvenlik önlemlerini almış bulunmaktayız.

Tüm realmlerde gold sağlayabiliyoruz. Sipariş gerçekleştirdiğiniz anda elimizde stok mevcut ise güvenlik ayarlamalarını gerçekleştirip 5 dk içerisinde goldunuzu sipariş verirken belirttiğiniz karakterinize teslim ediyoruz. Eğer o esnada elimizde stok yoksa bize gold tedariği sağlayan oyuncularla irtibata geçip siparişinizi tedarik ederek goldunuzu teslim ediyoruz. Bu gibi durumlarda gold teslimatı genellikle 1 saat ile 24 saat arasında bir vakit alabiliyor. Biz tedarik sağladığımızda sizi GSM numaranızdan arıyor ve haber veriyoruz. Siz uygun olduğunuzda oyuna girip goldunuzu teslim alıyorsunuz.

Gold Ticareti esnasında ne gibi güvenlik önlemleri alıyorsunuz?

Diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz transferi direkt karakterden karaktere trade şeklinde yapıyor olmamızdır. Transfer için farklı bir bilgisayarımız (her transferden sonra işletim sistemi sıfırlanır) ve 4 farklı internet hattımız mevcuttur. Burada bahsedilen internet hatlarının çıkışlarını özel bazı cihaz ve programlar yardımı ile müşterimizin bulunduğu bölgenin ip protokollerine göre düzenlediğimiz için müşteriye verilen gold; ticari bir gold değil de sanki yakın bir arkadaşından, komşusundan aldığı gold gibi gözükür. Burada bahsettiğim 2 önlem gold ticareti adına bir çok firmanın maliyeti minimize etmek için almadığı ama alınması zorunlu önlemlerdir. Bunların dışında aldığımız 10 larca önlem bulunmaktadır fakat aldığımız diğer önlemleri burada belirterek rakiplerimize "gold güvenli bir şekilde nasıl satılır?" eğitimi vermek istememekteyiz.

1000g almak istiyorum ama satışlar en az 20.000 gold ile başlıyor, neden?

Bann riskini ortadan kaldırmak adına aldığımız güvenlik önlemleri sebebiyle kaç bin gold alırsanız alın size goldu teslim edebilmek için belli miktarlarda maliyet ortaya çıkmaktadır. 20K goldun altında satış yapsaydık bizim için zararına satış olacağından bu şekilde bir ticarete hiç başlamadık. Bir çok sitede "1k gold = 1.00tl" veya civarında fiyat veren firmalar alınması gereken güvenlik önlemleri almadıkları için masrafsız satış sunabiliyorlar. Özellikle her "realmde gold bulunur" sloganı vererek en az 5000g için 5.00 TL nin altında fiyattan gold sağlayan firmalar ya bu işi zararına yapıyordur yada bu gold'u Çinli sitelerden satın alıp size satıyorlardır. Çünkü diğer bi realme gold'u taşımanın maliyeti 20.00 € olduğundan, gerekli güvenlik önlemlerini alıyorsa sizden aldığı para masraflarına dahi yetmez. İki iki; dörttür. Bu sebeple böyle aracılardan gold alacağınıza direkt olarak Çinli bir siteden gold alın ki aynı paraya daha fazla gold almış olun fakat altını çizerek şunu da belirteyim ki; Çinli sitelerden gold alan kullanıcıların 10 tanesinden en az 2 si bannlanır ve hiç bir hak talep edemezsiniz. Çinli sitelerden gold alıpta bannlanmamak; içinde tek mermi olan 6 patlar bir tabancayı kafanıza dayayıp ateş ettikten sonra "Ahahahaha Ölmedim ki!" demeye benzer. Her atıştan sonra mekanizmayı çevirip tekrar denersiniz ve onlarca kez ölmeden devam edebilirsiniz ama bu bir sonraki sefer kurşunun kafatasınızı parçalayacağı ihtimalini hiç bir zaman yok etmez.

Goldlar nasıl teslim ediliyor?

Horde tarafında gold satın aldıysanız Orgrimmar şehrinde Auction House girişinde, alliance tarafında gold satın aldıysanız Stormwind şehrinde Auction House girişinde karakterden karaktere trade ile teslim ediyoruz. Bazı özel durumlarda size önceden bildirilmek kaydıyla özel güvenlik önlemleri alıp; Tanaris şehrindeki ortak AH de kullanılabiliyor. Bunun dışında Horde ve Alliance ana şehirlerindeki "Action House" leri hiç bir zaman kullanmamaktayız. Çünkü Horde ve Alliance ana şehirlerindeki ortak "Action House" satışları haftalık olarak Blizzard GM leri tarafından taratılır ve olağandışı alışverişler tespit edildiğinde büyük riskler oluşur. Biz müşterilerimizi riske sokacak her türlü işlemden sonuna kadar uzak durmaktayız.

WOW Goldumuzu WOWPazar'a Satabilir miyiz? Fazla goldum var size nasıl satabilirim?

Bize gold satmak için www.oyunpazar.com sitesinden üyelik açıp; WOW Gold sayfasından server seçip satış gerçekleştirebilirsiniz.