plus minus gleich

Warlords of Draenor

World of Warcraft oyunu için bir eklenti paketidir. Karakterlerinizin seviyesini max lvl 100 e kadar arttırabilmenize olanak tanır.

Warlords of Draenor 20.12.2014 tarihinde açılacaktır. Şuanda ödeme yapan kullanıcılar sadece önsipariş vermektedir. Ön sipariş yapan kullanıcıların cdkeyleri 19.12.2014 akşamı teslim edilecek bu sayede oyuna tüm oyuncularla aynı anda girebileceklerdir. Bununla birlikte şuan Blizzard üzerinden online upgrade açık bulunmaktadır. Online upgrade yapan kullanıcılara blizzard hediye olarak "Level 90 Character Boost" vermektedir. Cdkey olarak beklemeyip hemen şimdi hediyesi ile birlikte online update yaptırmak isteyen kullanıcılara bu imkanı da sunmaktayız.

World of Warcraft Expansion - Warlords of Draenor; ilk pakette olduğu gibi 30 gün ek süre vermez. 30 gün ek süre sadece ilk pakette olur ve genelde müşterilerimiz WOD cdkeyinden 30 gün çıkmadı diye şikayette bulunurlar ama blizzard ek paketlerle birlikte ek 30 gün süre vermez.

WOW Warlords of Draenor cdkey i kullanabilmeniz için öncelikle Battlechest ve Pandaria satın almış ve hesabınıza eklemiş olmalısınız aksi taktirde bu cdkeyi hesabınıza ekleyemezsiniz. Keyi aktif etmek için battle.net hesabına giriş yapıp; "Add Game" yazılı yeşil düğmeye basıp; oyunpazar.com sitesinden satın aldığınız cdkeyi 'i açılan alana gireceksiniz ve bu sayede Warlords of Draenor aktif olacak.

Bir çok kullanıcı orjinal sitesinden kredi kartıyla upgrade ederek oyununu alıyor fakat bu gibi durumlarda blizzard size cdkeyinizi vermiyor ve cdkeyiniz ileride lazım olduğunda elinizde bir cdkey bulunmuyor fakat World of Warcraft Warlords of Draenor cdkey satın alarak oyuna başladığınızda elinizde bir cdkey bulunuyor ki cdkeyin elinizde bulunması bir çok account satış/takas işlemi gereklidir.

Sadece bu ürünü alıp diğer eklenti paketlerini almamışsanız, diğer eklenti paketlerini alana kadar oluşturacağınız karakterleri en fazla 100 level'e kadar ve meslekleri ise en fazla 725 puana kadar geliştirebilirsiniz. Blizzard'ın Warlords of Draenor dan sonra çıkardığı herhangi bir eklenti paketi bulunmadığı için Warlords of Draenor şuanlık son expansion paketidir.