plus minus gleich

WOW Mists of Pandaria

World of Warcraft oyunu için bir eklenti paketidir. Karakterlerinizin seviyesini max lvl 90 a kadar arttırabilmenize olanak tanır.

World of Warcraft Expansion - Mists of Pandaria; ilk pakette olduğu gibi 30 gün ek süre vermez. 30 gün ek süre sadece ilk pakette olur ve genelde müşterilerimiz pandaria cdkeyinden 30 gün çıkmadı diye şikayette bulunurlar ama blizzard ek paketlerle birlikte ek 30 gün süre vermez.

WOW Mists of Pandaria cdkey i kullanabilmeniz için öncelikle Battlechest satın almış ve hesabınıza eklemiş olmalısınız aksi taktirde bu cdkeyi hesabınıza ekleyemezsiniz. Keyi aktif etmek için battle.net hesabına giriş yapıp; "Add Game" yazılı yeşil düğmeye basıp; oyunpazar.com sitesinden satın aldığınız cdkeyi 'i açılan alana gireceksiniz ve bu sayede Mists of Pandaria aktif olacak.

Bir çok kullanıcı orjinal sitesinden kredi kartıyla upgrade ederek oyununu alıyor fakat bu gibi durumlarda blizzard size cdkeyinizi vermiyor ve cdkeyiniz ileride lazım olduğunda elinizde bir cdkey bulunmuyor fakat World of Warcraft Mists of Pandaria cdkey satın alarak oyuna başladığınızda elinizde bir cdkey bulunuyor ki cdkeyin elinizde bulunması bir çok account satış/takas işlemi gereklidir.

Sadece bu ürünü alıp diğer eklenti paketlerini almamışsanız, diğer eklenti paketlerini alana kadar oluşturacağınız karakterleri en fazla 90 level'e kadar ve meslekleri ise en fazla 650 puana kadar geliştirebilirsiniz. Bu ürün Pandaria ırkında ve Monk sınıfında karakter açabilmenizi de aktif hale getirir

World of Warcraft 'ın bu versiyonundan sonra satın almanız gereken versiyon "Warlords of Draenor (WOD)" versiyonudur. WOD 20.12.2014 tarihinde açılacağı için şimdiden WOD almak için acele etmenize gerek yoktur.