plus minus gleich

Diablo 3 Gold satışına başlamış bulunmaktayız. Bann riski olmadan güvenli ticaret için WOWPazar'ı tercih edebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle ve kesinlikle Çinlilerin sattığı riskli goldlar bulunmayacaktır.

 

D3 EU  1.000.000 (1M) Gold = ??? TL

Diablo 3 Gold satışı yapılamamaktadır...!

satışların yeniden ne zaman açılacağı belli değildir...

açıldığında sizleri bu sayfadan haberdar edeceğiz...


1. Banka Hesaplarımızdan herhangi birine almak istediğiniz miktara göre ödeme gerçekleştirmeniz gerekiyor.
2. İletişim Bilgileri sayfamızdan bizimle iletişime geçip hangi banka hesabımıza kaç TL ödeme gerçekleştirdiğinizi bildirmeniz gerekiyor.
3. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizden Battle#Tag rica edeceğiz. Bu sayede sizi arkadaş listemize ekleyebileceğiz ve devamında; Action houseye aldığınız gold miktarına göre bir item koyacaksınız. Bize itemi söyleyeceksiniz. Biz de girip itemi satın alacağız. Action house den kaynaklanan kesintiler size aittir.

Diablo 3 Gold'u EU serverlerinde mi US serverinde mi satılıyor?

Sadece EU serverlerinde gold satışımız olacak US serverlerinde oynayan arkadaşlara malesef yardımcı olamayacağız.

Gold Ticareti esnasında ne gibi güvenlik önlemleri alıyorsunuz?

Bir çok güvenlik önleminin nasıl alındığı bilgisini rakiplerimizden gizli tutmak adına çoğunu burada paylaşamıyoruz. Bununla birlikte yıllar içinde edindiğimiz yüzlerce tecrübeyide güvenlik önlemlerimize ekledik. Yıllardır WOW gold ticaretinden elde ettiğimiz deneyimler sayesinde bann sorunu yaşamamanız için tüm güvenlik önlemlerini aktif tutuyoruz. Goldunuz tamamen yerli (bölgesel) IP lerden teslim ediliyor. Zaten diğer bir çok çinli sitenin satışını yaptığı hack ve benzeri yöntemleri goldlarımızı toplarken kullanmıyoruz. Tamamen temiz gold olduğu için de herhangi bir bann sorunu yaşamanız olası bile değil. Kısacası bizden gold aldığınızda bann sorunuyla karşılaşmazsınız.

En az kaç k gold satışı yapıyorsunuz?

En az 20 tl lik satış yapıyoruz, tutarda üst limit belirlemedik. 20 tl üzeri olduktan sonra istediğiniz tutarda alışveriş yapabilirsiniz.

Goldlar nasıl teslim ediliyor?

Ödeme yaptığınızda sizden Battle Tag istiyoruz. Arkadaş listemize ekliyoruz. Action houseye aldığınız gold miktarına göre bir item koyacaksınız. Bize itemi söyleyeceksiniz. Biz de girip itemi satın alacağız. Action house den kaynaklanan kesintiler size aittir.

Belli bir komisyon yada ücret karşılığı EU-US gold takası yapıyor musunuz?

Malesef yapmıyoruz.

Diablo 3 Goldumuzu WOWPazar'a Satabilir miyiz? Bizden gold satın alırmısınız? Fazla goldum var size nasıl satabilirim?

Tabiki alırız, lakin ilk etapta forumumuzda aktif olan kullanıcılardan gold almayı tercih ediyoruz. Gold alım şartlarımızı verdiğim linkten inceleyebilirsiniz: http://www.wowpazar.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=307&id=17882&Itemid=93